Hizmetler

Modern, çağdaş ve deneyimli servis elemanlarından oluşan ekibi ile A.A.AYDIN OTOMOTİV tüm CHRYSLER, JEEP, LANCIA ve DODGE araçlarına yönelik periyodik bakım, onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 Aydin Otomotiv

Servisimizde Verilen Hizmetler

7/24 Acil Servis

Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz için 7 gün 24 saat, Çağrı Merkezimiz ve internet adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Mekanik

Tüm motor, otomatik şanzıman, manuel şanzıman, diferansiyel, direksiyon sistemi bakımları A.A.AYDIN OTOMOTİV'in uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır. Motor bakımlarında Mobil 1 kalitesini tercih ediyoruz.

Elektrik - ElektronikAydin Otomotiv

Araçların elektrik, elektronik arızalarının tesbiti, bakım, onarım ve montajı uzman kadrolarımız tarafından yapılmaktadır.

Bilgisayarlı Arıza Tesbiti

Yeni teknoloji araçların tamamı bilgisayar donanımlı olduğundan tüm arıza tesbiti bilgisayarla yapılmaktadır.

Lastik Bakımı ve Rot - Balans

Bilgisayar sistemli en son teknoloji Rot- Balans, Suspansiyon kontrolu ve ayarları iyi yetişmiz uzmanlarımız aracılığı ile yapılmaktadır.

Kaporta - BoyaAydin Otomotiv

A.A.AYDIN OTOMOTİV bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Aracınızın üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir renk ve ton farklılığı olmaksızın, tüm renklerde çevreye duyarlı su bazlı boyalar ile  orjinal haline getirilir.

Karbon Temizleme

Aracınızı el değmeden temizliyoruz. Karbon Temizleme hizmetimizde karbon temizleme, emme manifold temizleme ve dizel partikül filtresi hizmetlerini vermekteyiz.

Klima Bakımı

A.A.AYDIN OTOMOTİV’de klima bakım arıza giderme işlemleri son teknoloji cihazlar ve aracınızın özel aletleri ile en doğru ve en uygun şekilde yapılmaktadır.

Detaylı İç Temizlik

A.A.AYDIN OTOMOTİV’deAydin Otomotiv malzemeleri kullanılarak aracınızın iç mekanlarını ilk günkü görünümüne ve temizliğine kavuşabilmesi amacıyla yapılan profesyonel bir uygulamadır.
 
Aydin Otomotiv Boya   ve Aydin Otomotivonarım malzemeleri, Aydin Otomotiv  boya fırını, bilgisayarlı mikser.

Servisimizde modern, bilgisayar donanımlı ve yeni teknoloji ile çalışan  test, bakım, onarım cihazları ile araçların bakımları özen ve titizlikle yapılmaktadır.

A.A.AYDIN OTOMOTİV'in eğitimli, titiz ve uzman servis personeli ile araçlarınızın seçkinliğine yaraşır bir servis hizmeti sunulmaktadır.

Bir serviste  düzen ve sürekli kontrol width="auto" height="auto"= altında tutulması gereken bölüm  Yedek Parça bölümüdür. Servisimizdeki yedek parçalar ulaşılabilirliği ve stok kontrolunu kolaylaştıran bir şekilde düzen ve tertip içinde depolanmaktadır. Aynı düzen ve tertip takım, avadanlık ve el aletlerinin yerleşiminde de kendini açıkça göstermektedir.

• Şirketimizin kurucusu Sayın Ali İhsan AŞICI servisin her aşamasıyla bizzat ilgilenmekte, bilgi birikimi ve deneyimleriyle A.A.AYDIN OTOMOTİV çalışanlarına rehberlik etmektedir.

• A.A.AYDIN OTOMOTİV Servis kayıtları  özen ve titizlikle bilgisayarda  tutulmaktadır.

• Konforlu bekleme salonu ile müşterilere rahat bir ortam sağlanmaktadır.

• Servisin her aşamasındaki uzman, deneyimli ve özenli çalışanları ile A.A.AYDIN OTOMOTİV mutlak müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet ilkelerinden ödün vermeksizin siz DODGE, CHRYSLER, LANCIA ve JEEP kullanıcılarına her zaman hizmete hazırdır.