JEEP Kış Bakım Kampanyası

Sıkı Maceralar Sağlam Bakım Gerektirir 

Jeep sahiplerine 25 Kasım’a kadar mekanik servis işlemleri, yedek parça ve orijinal aksesuar harcamalarında %20 indirim! Ayrıca 999 TL üstü mekanik işlemlerde Opet’ten 50 TL akaryakıt hediye!

%20 yedek parça ve işçilik indirim kampanyası 5-25 Kasım tarihleri arasında Jeep Yetkili Servislerinde yapılan mekanik servis harcamalarında geçerlidir. 

Ayrıca 999 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilere Opet istasyonlarında benzin ve motorin alımlarında geçerli 50 TL değerinde akaryakıt hediye edilecektir. Hediye akaryakıtlar Paro üye işyeri Opet istasyonlarında tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için servis kartının içinde 8888OPT numaralı kampanya kodu yer almalıdır. Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında harcanabilir. Kampanya farklı bir kampanyayla birleştirilemez. Jeep ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.